Kurumsal
  - Şirket Profili
  - Tarihçemiz
  - Hizmetlerimiz
  - Blançolarımız
  - İletişim Bilgileri
  - Ak Saman - Fiğ Samanı - Mısır Slajı Alınır Satılır
  - HARS TRAKTÖR KEÇECİOĞULLARI ÇORUM AMASYA BÖLGE BAYİ
  - NASRETTİN HOCANIN TORUNLARINDAN AKŞEHİR'E DEV TRAKTÖR FABRİKASI - HARS TRAKTÖR KEÇECİOĞULLARI ÇORUM AMASYA BÖLGE BAYİ ALACA TANITIMI
  - HARS TRAKTÖR KATALOG BİLGİLERİ
  - ŞOK ŞOK ŞOK KAMPANYALAR
 
  Şubelerimiz
  - ÇORUM ŞUBESİ
  - Alaca Şubemiz
  - Amasya Şubemiz
  - Merzifon Şubemiz
  - Gümüşhacıköy Şubemiz
  - Bursa şubemiz
  - Ankara Şubemiz
  - Kırıkkale şubemiz
  - Kırşehir Şubemiz
  - Suluova şubemiz
  - Yerköy Şubemiz
 
 
  Tarihçemiz
 
 
2001 Yılında küçük bir dükkanda Şirket kurucumuz Ahmet keçeci tarafından açılan Galeri Ahmet adıyla ikinci el oto alım satımında hizmet vermeye başladık.

2005 Yılında Çorum ili Seydim kasabası sınırları içinde 130.000 metre karelik bir çiftlik kurarak açık ve yarı açık besi hayvancılığı yapmaya başlanmıştır. bu çiftlikte 887 adet küçük baş 65 adet büyük baş hayvancılığı yapılmaktadır.
 

2006 Yılında iş yerimizi büyüterek Çorum Galeriler sitesinde 5 adet dükkanda ikinci el oto, traktör, kamyon ve motosiklet alım satımına başladık.
 

2006 Yılında şirket kurucumuz Ahmet Keçeci Otomotiv - Turizm - Nakliye - Temizlik İşeleri -Tekstil - eğitim ve Sağlık Hizmetleri alanında hizmet veren bir aile şirketi limited şirkete dönüştürüldü.


2008 Yılında ikinci el vasıta alım satım işlerini yürütmek üzere Çorum, Amasya, Merzifon, Alaca, Sungurlu, Gümüşhacıköy şubelerimizi açtık.
 
 
 2014 Yılında Keçecioğulları Ltd. Şti. Olarak HARS Traktörleri bayiliğini almış ve Gücümüze güç katmış bulunmaktayız. ( HARS TRAKTÖR HAKKINDA ;

HARS, 1983 yılında Akşehir Sanayi Sitesinde Rulman ve Eksoz İmalatı yapmak üzere küçük bir atelye olarak H. Hüseyin ANGILCI tarafından kurulmuştur.

1988 Yılında Akşehir çevre yolu üzerinde birinci etap 20.000 m2 fabrika binasını kurmuş ve burada Traktörlerin Debriyaj Baskı –Balata, Talaşlı İmalat ve Saç Aksamları imalatına ağırlık vermiştir.

2014 Yılında Akşehir Organize Sanayi Bölgesinde ikinci etap 52.000 m2 fabrika binasında faaliyetine geçmiş olup, toplamda 72.000 m2 ‘ de 22.000 m2 kapalı alanda Debriyaj Baskısı, Direksiyon, Aktarma organları, Arka Düzen, Ön Düzen, Motor, Hidrolik Aksamları, Soğutma Sistemleri, Fren Aksamları, Çamurluk, Panjur ve kaporta, … ürünleri ile ürün yelpazesini geliştirerek 6 Kıta’ da 50 ‘den fazla ülkeye Massey Ferguson, Ford, Fıat, John Deere, Landini, Case IH, Fendt, Imt, Zetor, Deutz ve Renault Traktörlerine uygun yedek parça imalatçısı olaraktan ihracat yapmaya başlamıştır.

Yılların vermiş Traktör Yedek Parça Üretimi doğrultusunda tecrübe ve birikimi ile Traktör Üretimine başlamış olup HARS MARKASI adı altında HARS TRAKTÖR’ ü ülkemiz ekonomisine kazandırmıştır. )


 

20161118__93241.png 


 
 
 
 
 
 
 
 Bu sayfa 06.02.2020 tarihinde güncellenmiştir
 
 
   
 
KURUMSAL ŞUBELERİMİZ  
NASRETTİN HOCANIN TORUNLARINDAN AKŞEHİR'E DEV TRAKTÖR FABRİKASI - HARS TRAKTÖR KEÇECİOĞULLARI ÇORUM AMASYA BÖLGE BAYİ ALACA TANITIMI
HARS TRAKTÖR KATALOG BİLGİLERİ
ŞOK ŞOK ŞOK KAMPANYALAR
Tarihçemiz
Hizmetlerimiz
Blançolarımız
İletişim Bilgileri
Ak Saman - Fiğ Samanı - Mısır Slajı Alınır Satılır
Şirket Profili
HARS TRAKTÖR KEÇECİOĞULLARI ÇORUM AMASYA BÖLGE BAYİ

Bursa şubemiz
Ankara Şubemiz
Kırıkkale şubemiz
Kırşehir Şubemiz
Suluova şubemiz
Yerköy Şubemiz
ÇORUM ŞUBESİ
Alaca Şubemiz
Amasya Şubemiz
Merzifon Şubemiz
Gümüşhacıköy Şubemiz


   Copyright ©2013 Her hakkı Keçecioğulları Otomotiv'e aittir
Adres   : Akkent Mahallesi ÇEvre Yolu Bulvarı Traktörcüler Sitesi A Blok No: 13 MERKEZ/ ÇORUM
Telefon: 05326436433    Fax      : 0
E-mail   : kececiogullari19@hotmail.com